Home > BMW E36 na sprzedaż > BMW E36 318IS 17” ALU, COUPE/SPORT!

BMW E36 318IS 17” ALU, COUPE/SPORT!

Do sprzedania BMW E36 318IS. Samochód z roku 1992, ma już przejechane 285 tys. km. Posiada książeczkę serwisową, był sprowadzony z niemiec jakieś 5-6 lat temu.

Wystawiam go bez ceny minimalnej za 6 tys zł. z kilku przyczyn.
Po pierwszę chcę go sprzedać. Mam już ten samochód przez 2 lata i czas na zmianę. Muszę przyznać, że był to dobry zakup. Jak na samochód za takie pieniądze, potrafi on zadowolić właściciela… ma kopa! W końcu to BMW! :-)
Kolejnym powodem jest to, że jest przy nim kilka rzeczy do zrobienia, czego nie zamierzam ukrywać. Samochód nie jest nowy, a ja nie bardzo mam czas na to, żeby poprawić kilka rzeczy. Z tych podstawowych rzeczy.. trzeba wymienić olej, filtry.. czyli podstawa. Ostatnio wymieniałem klocki, tarcze, więc to jest już z głowy. Trzeba przymocować tapicerkę prawych drzwi.. mam już kupione kołki, aby to zrobić, jednak brakuje mi na to czasu. Radio również zaczęło coś nieczysto grać. Być może jest to bezpiecznik, nie wiem. Poza tymi drobnymi wadami wszystko śmiga jak powinno.

Silnik dobrze pracuje, samochód ma sporo mocy… średnio spala 10-12L/100 w mieście i ok. 7 w trasie.
Elektryczne szyby, lusterka, obniżane podwozie, wymienione (odnowione) fotele/tapicerka. W samochodzie znajduje się w tej chwili tuba + wzmacniacz, jednak za tą cenę nie mogę dorzucić zestawu. Są jednak koła na zime (opony po 2 sezonach). Opony letnie mają 1 sezon, rozmiar to 225×45. Same opony kosztują 1500zł :-)

W razie pytań proszę dzwonić, nie zamierzam niczego ukrywać, jestem uczciwą osobą i zależy mi na tym, aby kolejny właściciel był równie zadowolony jak ja! 😉

tel 503 937 777
gg 2327855
email patrykbarnas@gmail.com
skype macavelli87


Źródło ogłoszenia:

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków